Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ gps jammer blocker ] mecz 162 produkty.
Zagłuszacz / bloker sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy 75 W EST-808LB
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 42dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
Wifi / Bluetooth / Bezprzewodowa blokada sygnału wideo telefonu komórkowego EST-808HF
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 4 Anteny |
CDMA / GSM 3G High Power Jammer Blocker EST-808LD do sali konferencyjnej
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 42dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
34dBm Telefon komórkowy Pilot Jammer / Blocker EST-505F do szkoły
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
33dBm 4 Antena Samochodowa Zagłuszacz Sygnału / Bloker / Izolator Telefonu Komórkowego EST-808FI
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
35dBm 4G WIFI High Power Jammer / Blocker EST-808N3 dla wojska, czarny
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
Blokada sygnału telefonu komórkowego 3G EST - 808A Częstotliwość 2100 - 2200 MHz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
30dBm Przenośny telefon komórkowy GPS Jammer / bloker / tarcza
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 24dbm |
| Wymiar: | 85(dł)×50(szer)×23(wys)mm |
5 kanałów Wifi GPS Jammer, 30dBm Mobile GPS Blocker Jammer
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Przenośny zagłuszacz sygnału GPS, bloker sygnału telefonu komórkowego WIFI 3G / GSM
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Kolor: | czarny |

