Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] mecz 138 produkty.
Indoor Car Use Cell Phone Scrambler Jammer 8 Anteny Pilot zdalnego sterowania
| Zakres zagłuszania: | 0-40m regulowany (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 8 anten dookólnych |
| Kolor: | czarny |
7/24 Stale działający pilot blokujący sygnał telefonu komórkowego do użytku w samochodzie
| zakres zagłuszania: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
|---|---|
| Anteny: | 3/6/8/10/12 anten dookólnych |
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz szyfrujący telefon komórkowy |
6 Antena 600W High Power Cell Phone Jammer GSM / 3G / WIFI / 4G LTE Blokowanie sygnału
| Materiał: | Metal + elektronika |
|---|---|
| Promień ekranu: | 50-500 metrów |
| sygnał ekranujący: | sygnał telefonu komórkowego, WIFI, GPS, UHF, VHF lub zindywidualizowany |
Urządzenie szyfrujące telefon komórkowy OEM, zakłócacz częstotliwości GPS do samochodu / taksówki / autobusu
| zakres zagłuszania: | Promień 1-15M (silność sygnału musi być ≤-75dBm w miejscu) |
|---|---|
| Antena: | wbudowane anteny dookólne |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 5 pasm, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2 (lub GSM/DCS/WIFI/GPS), dostępny OEM |
GSM CDMA PHS Izolator sygnału telefonu komórkowego bloker sygnału telefonu komórkowego dla szkół
| Zakres zagłuszania: | 1- 40 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Kolor: | czarny |
Mocny 18 anten stały telefon komórkowy GPS VHF UHF RC sygnały konwój bomby jammer do użytku wojskowego
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
4 pasma Wysokiej mocy antydrone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Bloker zdalnego sterowania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
250W High Power Jammer do telefonów komórkowych stacjonarny do 4G 5G Indoor
| Maksymalna moc wyjściowa: | 250W |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-24VDC/42A |
| Pobór energii: | ≤750W (220V/3,5A) |
9 pasów Omni Directional High Power Backpack Anti Drone UAV Jammer z przewodowym pilotem
| Szczegóły pakowania: | Pakowanie neutralne |
|---|---|
| Czas dostawy: | 3-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |
Wbudowane anteny Telefon komórkowy 5G Jammer WIFI 12 pasm EST-504K10
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/8A |
| Pobór energii: | ≤150 W |

