Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] mecz 98 produkty.
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy 30M Regulowany promień z 8 pasmami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
OEM 16-pasmowy bloker sygnału Telefon komórkowy WIFI GPS VHF UHF Pilot sygnału Jammer
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 16 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 16 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
EST-502F24 Jammer sygnału telefonu komórkowego OEM 24 pasma Wszystkie blokowanie sygnału bezprzewodowego
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 24 anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | 24 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
2G 3G 4G Sygnał WiFi Jammer telefonu komórkowego o dużej mocy 960 MHz 8 pasm
| Nazwa: | Jammer o dużej mocy |
|---|---|
| Antena: | 8 sztuk wielokierunkowych anten FRP o dużym zysku |
| Funkcjonować: | skutecznie blokuj ogólnoświatową sieć mobilną 2G / 3G / 4G i WiFi / Bluetooth |
Promień 20 m 8 pasm 7,4 V 3600 mAh Ręczny zagłuszacz 5G
| Rodzaj: | Przenośny kieszonkowy kieszonkowy zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 8 anten dookólnych |
10 Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego z anteną z dwufunkcyjną baterią i działającą wtyczką AC
| Moc wyjściowa: | każde pasmo 2W, łącznie 20W |
|---|---|
| Waga produktu: | około 6,7 kg |
| Typ zagłuszacza: | Zagłuszacz radia, zagłuszacz RF, zagłuszacz telefonu komórkowego, zagłuszacz samochodu |
8-pasmowy wielofunkcyjny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, blokowanie telefonu komórkowego WIFI / 4G / 3G
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-502C8 12W 8 anten dookólnych
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
20 Chancel 3G 4G 5G Przenośny Jammer do telefonów komórkowych Wysoki zysk na zewnątrz
| Całkowita moc wyjściowa: | 210W |
|---|---|
| Nazwa: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 3G 4G 5G |
| Pobór energii: | ≤600W |
8-pasmowy ręczny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 2G / 3G / 4G / Wifi Blocker AC110V-240V
| Rozmiar: | 140×75×35 mm bez anteny |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz sygnału |

