Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] mecz 98 produkty.
1-40m Regulowany zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 30 kanałów kryty 12-miesięczna gwarancja
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 30 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 30 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433/LOJACK/5G1/ |
12 pasm Oprogramowanie IoT Sterowanie telefonem komórkowym Wifi Signal Jammer Wbudowane anteny z ekranem LCD
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | wbudowane anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
Indoor Car Use Cell Phone Scrambler Jammer 8 Anteny Pilot zdalnego sterowania
| Zakres zagłuszania: | 0-40m regulowany (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 8 anten dookólnych |
| Kolor: | czarny |
10-pasmowy zagłuszacz sygnału GPS, zagłuszacz Lojack, z wbudowaną baterią i wtyczką AC
| Zasilacz: | AC 100-240V i 24V akumulator |
|---|---|
| Wymiar: | 450mm x 270mm x 105mm |
| Aplikacja: | użycie bezpieczeństwa lub użycie nadzoru |
Lekkie plastikowe obudowa dla telefonów komórkowych, tłumicz sygnału komórkowego z ekranem LCD
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Sygnał telefonu komórkowego 5G Jammer 10 Anteny na ścianie stacjonarnej 3G
| Maksymalna moc wyjściowa: | 2W (33±1dBm) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-DC5V/15A |
| Pobór energii: | ≤70W |
Blokowanie sygnału telefonu komórkowego 5G Jammer 4G WIFI Walkie Talkie w pomieszczeniach stacjonarnych
| Dostawca energii: | Wejście AC160V-240V (wyjście DC5V 12A) |
|---|---|
| Anteny: | 10 anten dookólnych |
| Waga: | około 2KG |
850 MHz - 894 MHz Jammer o dużej mocy 2G 3G 4G LTE WIFI dla szkół
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Plecak wojskowy GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| Rodzaj: | Plecak High Power Jammer |
|---|---|
| Promień zagłuszania: | Regulowany 1-80m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
| Antena: | 8 sztuk anten dookólnych |
80m Bezprzewodowy przenośny zagłuszacz telefonów komórkowych RCIED Scrambler częstotliwości radiowych
| Rodzaj: | Przenośny plecak o dużej mocy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Promień zagłuszania: | Regulowany 1-80m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
| Antena: | 8 sztuk anten dookólnych |

