Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] mecz 98 produkty.
GSM CDMA PHS Izolator sygnału telefonu komórkowego bloker sygnału telefonu komórkowego dla szkół
| Zakres zagłuszania: | 1- 40 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Kolor: | czarny |
250W High Power Jammer do telefonów komórkowych stacjonarny do 4G 5G Indoor
| Maksymalna moc wyjściowa: | 250W |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-24VDC/42A |
| Pobór energii: | ≤750W (220V/3,5A) |
Wbudowane anteny Telefon komórkowy 5G Jammer WIFI 12 pasm EST-504K10
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/8A |
| Pobór energii: | ≤150 W |
50W Sygnał telefonu komórkowego 5G Jammer o dużej mocy 12 pasm EST-850LC12
| Całkowita moc wyjściowa: | 450W |
|---|---|
| Dostawca energii: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Pobór energii: | ≤3000 |
Telefon komórkowy Jammer Przenośna walizka Wbudowana 10 anten 4G WIFI GPS
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 10-40 M |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +33dBm / 2W±200mA |
Przenośny ręczny pilot zdalnego sterowania Scrambler WiFi GPS
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
|---|---|
| Pasmo pracy (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
| Antena: | 10 anten dookólnych |
2000M Długodystansowy Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Signals Backpack Jammer
| Opis: | 6-10 kanałów Manpack Jammer |
|---|---|
| Wymiary: | 488 (L) × 369 (W) × 189 (h) mm nie zawiera anteny |
| Typ anteny: | Anteny wiosenne i anteny panelowe o wysokim zysku |
14 Antenny Wielofunkcyjny bloker telefonów komórkowych GPS VHF UHF Interferencja 5-80m
| Kolor: | Czarne |
|---|---|
| gwarancja: | 1 rok |
| Antena: | 14 sztuk Anteny wszechstronne |

