Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] mecz 98 produkty.
12 wbudowanych anten Stacjonarny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego WIFI 700MHz 3G / 4G / 5G
| Zakres zagłuszania: | 1-30M (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | Wbudowane anteny kierunkowe |
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≤37dBm |
4G + WIFI Kierunkowy 8-pasmowy pilot Jammer EST-505K3 na zamówienie
| Model: | EST-505K3 |
|---|---|
| Marka: | EST |
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
Oprogramowanie do zagłuszania sygnału telefonu komórkowego 4G WiFi
| Zasilacz: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Wymiar: | 270(dł)×240(szer)×60(wys) |
| Waga: | około 2 kg |
150W 3dBi Zysk Stacjonarny 4G WIFI Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 12 pasm 380 * 220 * 85 mm
| Zakres zagłuszania: | 1-200㎡ (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 12 anten dookólnych |
| Rozmiar: | 380*220*85mm |
450 W telefon komórkowy Signal Jammer Typ walizki dla pasm 3G 4G 5G 12
| Całkowita moc wyjściowa: | 450W |
|---|---|
| Dostawca energii: | AC 220V//14A |
| Pobór energii: | ≤3000 |
Stacjonarny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Wbudowane anteny do WIFI 4G 5G
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥34,5dBm |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-5VDC/15A |
| Pobór energii: | ≤70W |
12 pasmowy zakłócacz sygnału telefonu komórkowego
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | 5-10 W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 5-80 m |
| Zasilanie: | AC 110 ~ 240 V 45 ~ 60 Hz |
Regulowany zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 60W Przenośna walizka o dużej mocy
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Anteny: | 11 wbudowanych anten dookólnych |
| Promień zagłuszania: | 0-60m regulowany |
Stacjonarne urządzenie blokujące sygnał telefonu Promień 20m dla 2G 3G 4G 5G WIFI Walkie Talkie
| Dostawca energii: | Wejście AC160V-240V (wyjście DC5V 12A) |
|---|---|
| Anteny: | 12 anten dookólnych |
| Rozmiar: | 400 (dł.) × 130 (szer.) × 40 (wys.) mm |
12 zespołów 5g Jammer do telefonów komórkowych Wifi Signal Jammers EST-504K10
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/8A |
| Pobór energii: | ≤150 W |

