Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] mecz 98 produkty.
Telefon komórkowy WIFI Signal Jammer Synchronizacja częstotliwości dla 2G 3G 4G 5G
| Dostawca energii: | Wbudowana moc: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| Pobór energii: | ≤160W |
| Wilgotność względna: | ≤85% |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o pełnej częstotliwości Wbudowane anteny dla 2G 3G 4G 5G
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥33 dBm (2 W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC--5VDC/20A |
| Waga (jednostka główna): | 4,3 kg |
Wielofunkcyjny Jammer do telefonów komórkowych 3G 4G EST-808N3, GPS WiFi Lojack Jammer
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
1-40m Regulowany 24/7 Ciągle działający 8 zespołów Telefon komórkowy 2G 3G 4G WIFI GPS Jammer sygnału
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |
16 kanałów Jammer sygnału telefonu komórkowego Jammer sygnału komputera stacjonarnego do użytku wojskowego
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 16 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
12 Antena GPS Signal Jammer Blokada do montażu na ścianie do izolowania sygnału GPS samochodu
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
14 antena o dużej mocy regulowana zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego pełne pokrycie wszystkich sygnałów;
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 14 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
2 watowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 16 pasm GSM CDMA 3G 4G GPS Sygnał WiFi EST-502F16
| Rozmiar: | 376×235×58 mm bez anteny |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz GSM / 3G / 4G / WIFI / GPS / CDMA / UHF / VHF, zagłuszacz wszystkich sygnałów |
16 anten GPS Jammer sygnału do użytku w samochodzie/biurze, blok zagłuszania telefonu komórkowego;
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 16 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
8 pasm 2G 3G 4G dookólny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |

