Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] mecz 98 produkty.
1W 10 Antena 4500mAh Walkie Talkie Zagłuszacz sygnału
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 10 anten dookólnych |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Jammer sygnału 18 kanałów Handheld do użytku bezpieczeństwa
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Typ anteny: | Antena dookólna o zysku 2dBi |
GPS LOJACK Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Przenośny ręczny Anti Tracking
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-15M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, GPS, Galileo, Glonass, Beidou |
Przenośne ręczne urządzenia śledzące Anti All GPS GSM GPRS UMTS Wszystkie zagłuszacze sygnału GPS i Lojack
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-15M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, GPS, Galileo, Glonass, Beidou |
185W Telefon komórkowy 4G 5G Jammer o wysokiej częstotliwości z ekranem LED
| Waga: | 2,7 kg |
|---|---|
| Rozmiar: | 430*330*80mm |
| Pobór energii: | 185W |
Jammer sygnału telefonu komórkowego 4G 5G WIFI 22 pasma 150W o dużej mocy
| zakres zagłuszania: | 1-200㎡ (nadal zależy od siły sygnału na danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 22 anteny dookólne |
| Rozmiar: | 380* 220* 85mm |
27 anten 2G 3G 4G LTE 5G WIFI przenośny telefon komórkowy Jammer z GPS VHF UHF blokowanie radia FM
| Nazwa produktu: | Podręczny zakłócacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Eksportuj moc (Po): | ≥27dBm |
| Impedancja wejścia/wyjścia: | Złącze 50Ω/N |
100-240V AC Adapter Przenośny Jammer do telefonu komórkowego 2G 3G 4G 5G WiFi GPS Alarm niskiego poziomu baterii
| zakres zagłuszania: | Promień 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 10 sztuk wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
Radiusz 1-40m 2W 10 kanałów 5G Signal Jammer Przenośna walizka
| zakres zagłuszania: | Promień 1-40m |
|---|---|
| Antena: | 10 sztuk wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
12 kanałów 30M 2W 5G Ekran LCD Jammer sygnału telefonu komórkowego
| zakres zagłuszania: | Promień 1-30M (silność sygnału musi być ≤-75 dBm w miejscu) |
|---|---|
| Antena: | wbudowane 12 anten kierunkowych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | Pasma OEM 10/12, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS |

