Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] mecz 98 produkty.
12 pasm 3G 4G 5G Telefon komórkowy Jammer Przenośna walizka do użytku w pomieszczeniach na zewnątrz
| Całkowita moc wyjściowa: | 800 W |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/150A |
| Pobór energii: | ≤3000 W |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 5G 12 pasm Regulowany zakres roboczy
| Całkowita moc wyjściowa: | 450W |
|---|---|
| Dostawca energii: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Pobór energii: | ≤3000 |
Niestandardowy 11-Pasowy 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Przenośny 60W Wysokiej mocy
| Rodzaj: | Przenośny zakłócacz sygnału dużej mocy |
|---|---|
| Promień zakleszczenia: | Regulacja w zakresie 0-60 m (@-75 dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
| Antena: | 11 sztuk anten dookólnych |
14 anten Przenośny bezprzewodowy zagłuszacz sygnału GPS Pełne pasma 12000 mAh
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 14 sztuk anten dookólnych |
GPS Signal Przenośny telefon komórkowy Jammer 8 Antena 2G / 3G / 4G / Wifi z baterią wewnątrz
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-15M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
Wewnętrzne zagłuszacze sygnału telefonu komórkowego 8 pasm Regulowany pilot 12W EST-502C8
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Stacjonarny 8 anten 3G WIFI
| Pojedyncza moc wyjściowa (każde pasmo): | 2W +/-200mA |
|---|---|
| Zasilacz: | Wejście AC160V-240V/wyjście DC 5V 15A |
| Wymiar: | 360*180*60 MM |
Naścienne 8-pasmowe urządzenie do zakłócania sygnału telefonu komórkowego 8W
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
|---|---|
| Antena: | 8 sztuk wbudowanych anten kierunkowych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
4500mAh WIFI GPS Przenośny telefon komórkowy Jammer 18 anten 2G 3G 4G 5G
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | Anteny dookólne 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 |
10 Band 3G 4G WIFI GPS Walkie Talkie Jammer sygnału EST-808H10
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 10 anten dookólnych |

