Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] mecz 138 produkty.
Stacjonarne anteny dookólne 3G 4G 5G 10 zespołów telefon komórkowy i Wifi Jammer
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥34dBm (2,5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-5VDC/20A |
| Pobór energii: | ≤80W |
4G + WIFI Kierunkowy 8-pasmowy pilot Jammer EST-505K3 na zamówienie
| Model: | EST-505K3 |
|---|---|
| Marka: | EST |
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
Sygnał telefonu komórkowego 5G Jammer 10 Anteny na ścianie stacjonarnej 3G
| Maksymalna moc wyjściowa: | 2W (33±1dBm) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-DC5V/15A |
| Pobór energii: | ≤70W |
15m Jammer telefonu komórkowego Wbudowany typ anteny dla sygnału WIFI 2G 3G 4G 5G
| Dostawca energii: | Wbudowana moc AC5V /20A |
|---|---|
| Anteny: | Wbudowane anteny dookólne |
| Rozmiar: | 397 (dł.) * 230 (szer.) * 86 (wys.) |
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 3G, 4G LET Wmax Jammer / Blocker z 6 antenami
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Blokowanie sygnału telefonu komórkowego 5G Jammer 4G WIFI Walkie Talkie w pomieszczeniach stacjonarnych
| Dostawca energii: | Wejście AC160V-240V (wyjście DC5V 12A) |
|---|---|
| Anteny: | 10 anten dookólnych |
| Waga: | około 2KG |
11 zespołów ze stali nierdzewnej srebrna zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego blokująca telefon komórkowy i WIFI / słuchawki
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, WIFI, LTE, UHF, VHF |
850 MHz - 894 MHz Jammer o dużej mocy 2G 3G 4G LTE WIFI dla szkół
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Plecak wojskowy GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| Rodzaj: | Plecak High Power Jammer |
|---|---|
| Promień zagłuszania: | Regulowany 1-80m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
| Antena: | 8 sztuk anten dookólnych |
80m Bezprzewodowy przenośny zagłuszacz telefonów komórkowych RCIED Scrambler częstotliwości radiowych
| Rodzaj: | Przenośny plecak o dużej mocy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Promień zagłuszania: | Regulowany 1-80m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
| Antena: | 8 sztuk anten dookólnych |

