Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] mecz 138 produkty.
50W Sygnał telefonu komórkowego 5G Jammer o dużej mocy 12 pasm EST-850LC12
| Całkowita moc wyjściowa: | 450W |
|---|---|
| Dostawca energii: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Pobór energii: | ≤3000 |
10 pasów Blokator sygnałów telefonów komórkowych wysokiej mocy do stacji benzynowych i pól naftowych
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | 5-15 W |
|---|---|
| Promień ekranujący: | 10-100m |
| zasilacz: | AC 100-240V |
Telefon komórkowy Jammer Przenośna walizka Wbudowana 10 anten 4G WIFI GPS
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 10-40 M |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +33dBm / 2W±200mA |
Desktop 14 Pasy Blokator telefonów komórkowych 80 metrów Pokrycie do celów bezpieczeństwa
| Nazwa produktu: | zakłócacz sieci komórkowej 5G |
|---|---|
| Materiał: | metal + elektronika |
| Kolor: | Zielony, czarny lub dostosowany |
Przenośny ręczny pilot zdalnego sterowania Scrambler WiFi GPS
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
|---|---|
| Pasmo pracy (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
| Antena: | 10 anten dookólnych |
2000M Długodystansowy Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Signals Backpack Jammer
| Opis: | 6-10 kanałów Manpack Jammer |
|---|---|
| Wymiary: | 488 (L) × 369 (W) × 189 (h) mm nie zawiera anteny |
| Typ anteny: | Anteny wiosenne i anteny panelowe o wysokim zysku |
Lekkie urządzenie szyfrujące telefon komórkowy do WIFI / Bluetooth / Wireless Vedio
| Zakres zagłuszania: | 1-27M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
14 Antenny Wielofunkcyjny bloker telefonów komórkowych GPS VHF UHF Interferencja 5-80m
| Kolor: | Czarne |
|---|---|
| gwarancja: | 1 rok |
| Antena: | 14 sztuk Anteny wszechstronne |

