Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] mecz 138 produkty.
16 anten High Power Jammer CDMA GSM DCS PHS PCS 3G WCDMA 4G LTE
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 16 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
12-pasmowe, regulowane, stacjonarne elektroniczne urządzenie zagłuszające 2 waty Jammer
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Bloker komórkowy 4G 12 kanałów High Power Jammer Desktop do użytku szkolnego
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy 30M Regulowany promień z 8 pasmami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
Promień 20 m 8 pasm 7,4 V 3600 mAh Ręczny zagłuszacz 5G
| Rodzaj: | Przenośny kieszonkowy kieszonkowy zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 8 anten dookólnych |
24-pasmowe regulowane urządzenie zagłuszające sygnał telefonu komórkowego Zakłócacz sygnału GPS
| Zakres zagłuszania: | Regulacja 1-40m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 24 szt. Anteny dookólne o wysokim zysku |
| Pojedyncza moc wyjściowa (każde pasmo): | ≤ 33dBm / 2W (regulowane pokrętłem regulacji mocy) |
10-kanałowy zagłuszacz telefonu komórkowego o dużej mocy, z wbudowaną baterią i anteną, bi-use z baterią i zasilaczem AC;
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, zagłuszacz dużej mocy, zagłuszacz GPS, zagłuszacz sygnału R |
Plecakowy pilot zdalnego sterowania Jammer o dużej mocy 8 kanałów Blokowanie promienia 80M
| Rodzaj: | Plecak High Power Jammer |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | 5-10W (37-40dBm) +/-200mW |
| Zasięg: | 10-80m (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
Ekran LCD Zasilacz sieciowy 33dBm/2W Blokada odbioru telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | wbudowane anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
Zagłuszacz do telefonów komórkowych o dużej mocy 12 pasmowy przenośny 12 anten dookólnych
| Zakres zagłuszania: | Promień 50-150M |
|---|---|
| Antena: | 12 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 12 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |

