Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ adjustable mobile phone signal jammer ] mecz 141 produkty.
Srebrny telefon komórkowy ze stali nierdzewnej zagłuszacz sygnału zdalnego sterowania dla policji i centrum dowodzenia
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, 4G, WIFI |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 1 - 40 m Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-502F22 22 pasma 44 W Całkowita moc wyjściowa
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 22 anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | 22 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
EST-502F24 Jammer sygnału telefonu komórkowego OEM 24 pasma Wszystkie blokowanie sygnału bezprzewodowego
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 24 anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | 24 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
Pulpit 4-pasmowy 30dBm Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
|---|---|
| Antena: | 4 anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | 4 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth; |
8 pasm 2G 3G 4G dookólny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
Zagłuszacz pilota zdalnego sterowania 3G EST-505K1, zagłuszacz / bloker kierunkowy Wifi
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC5V) |
|---|---|
| Pobór mocy: | 6W |
| Waga: | 5 kg |
5 Antena GSM 3G Jammer zdalnego sterowania 2100 - 2200 MHZ dla wojska
| Pobór mocy: | 4W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
| Wymiar: | 245 (dł.) × 160 (szer.) × 50 (wys.) mm |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego średniej mocy, kieszonkowy zagłuszacz telefonu komórkowego
| Odległość zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Przepustowość zakłócacza (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
| Temperatura: | -10 do +55 ℃ |
Pulpit zdalnego sterowania 3G / GSM Zagłuszacz telefonu komórkowego / Bloker EST-505A
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Telefon komórkowy 24 Anteny 44W VHF UHF 5G Zagłuszacz sygnału
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 24 anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | 24 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/4G WiMAX/5G/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/315 |

