Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ adjustable mobile phone signal jammer ] mecz 141 produkty.
14 anten Przenośny bezprzewodowy zagłuszacz sygnału GPS Pełne pasma 12000 mAh
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 14 sztuk anten dookólnych |
12-pasmowy bloker sygnału telefonu komórkowego Regulowany stacjonarny pilot 3G 4G 5G WiFi
| Promień zagłuszania: | 1-60 M (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 12 zewnętrznych anten dookólnych |
| Kolor: | czarny |
808LE High Power Jammer 47dBm, zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z 5 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 47dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
GPS Satelitarny telefon komórkowy Zagłuszacz / bloker sygnału 33dBm z anteną Omni
| Źródło prądu: | DC12V-24V |
|---|---|
| Pobór prądu: | 150mA |
| Moc wyjściowa: | 2mV |
Wireles Srebrny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego ze stali nierdzewnej 40m do szkolnej sali egzaminacyjnej
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
Pilot zdalnego sterowania Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego / Regulowany bloker sygnału komórkowego Metalowa obudowa
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, 4G |
16 kanałów Jammer sygnału telefonu komórkowego Jammer sygnału komputera stacjonarnego do użytku wojskowego
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 16 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
200-300m 6 zespołów Prison Tender Telefon komórkowy Zagłuszacz sygnału
| Zakres zagłuszania: | Promień 200-300M |
|---|---|
| Antena: | 3 szt. Anteny kierunkowe/6 szt. Anteny dookólne (opcjonalnie) |
| Pasmo pracy (MHz): | 6 pasm, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, 4G, GPS |
2.4W WIFI GPS 3G Przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego / bloker EST-808HE
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 3 anteny |
Pełnopasmowa bezprzewodowa plastikowa blokada sygnału telefonu komórkowego 1-30M dla CDMA GSM PHS
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |

