Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ adjustable mobile phone signal jammer ] mecz 141 produkty.
12W Regulowany domowy zagłuszacz zdalnego sterowania EST-505K1 z 6 pasmami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
10 pasów Blokator sygnałów telefonów komórkowych wysokiej mocy do stacji benzynowych i pól naftowych
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | 5-15 W |
|---|---|
| Promień ekranujący: | 10-100m |
| zasilacz: | AC 100-240V |
Regulowany zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, blokowanie anten blokujących sygnał telefonu komórkowego 2
| Częstotliwość: | CDMA, GSM, DCS, PHS, 3G, WIFI, 4G1, 4G2 |
|---|---|
| Waga: | 1,5 kg |
| Wejście zasilania: | AC160V-240V |
Wbudowane anteny Telefon komórkowy 5G Jammer WIFI 12 pasm EST-504K10
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/8A |
| Pobór energii: | ≤150 W |
mały potężny przenośny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego system amerykański 3G 4G
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
2 watowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 16 pasm GSM CDMA 3G 4G GPS Sygnał WiFi EST-502F16
| Rozmiar: | 376×235×58 mm bez anteny |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz GSM / 3G / 4G / WIFI / GPS / CDMA / UHF / VHF, zagłuszacz wszystkich sygnałów |
40W Regulowany telefon komórkowy Wifi Jammer WIFI 4G LTE CDMA Bloker sygnału EST-505F8
| Rozmiar: | 380 (dł.) × 300 (szer.) × 90 (wys.) mm |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz blokujący sygnał |
25M Jamming Range 3G Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 2110-2170 MHz dla sądu;
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy z 2G / 3G / 4G1 / 4G2 / WIFI dla szkół i wojska
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/WIFI |
| Numer modelu: | EST-505C2 |
30dBm Ręczny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Regulowany 10 pasm 3G WIFI GSM Bloker sygnału CDMA
| Rozmiar: | 170×100×50 mm bez anteny (przy wysokości anteny 255mm) |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz sygnału |

