Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ adjustable mobile phone signal jammer ] mecz 141 produkty.
Zagłuszacz zdalnego sterowania Wimax 3G, zagłuszacz sygnału WiFi z anteną kierunkową
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Wejście zasilania: | AC110V-240V |
| Moc wyjściowa: | 16W |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-502C8 12W 8 anten dookólnych
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
10 kanałów 5W 37dBm 5G Signal Jammer z ustawieniem timera
| Zakres zagłuszania: | 1-60 m (w kierunku anteny panelowej) |
|---|---|
| Antena: | Kierunkowa antena panelowa |
| Pasmo pracy (MHz): | OEM 10 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/ |
Zagłuszacz sygnału mobilnego wysokiej częstotliwości AC160V-240V Blokowanie 1-30M
| odległość blokowania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,LET. |
Biały telefon komórkowy ze stali nierdzewnej Scrambler sygnału zakłócającego odległość 1-30 m materiału
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego, wbudowany bezprzewodowy zagłuszacz sygnału 1-15M
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Regulowany promień blokowania sygnału telefonu komórkowego, blokowanie sygnału telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-22M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
4 pasma Wysokiej mocy antydrone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Bloker zdalnego sterowania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
GSM CDMA Signal Prison Ukryty zagłuszacz sygnału 32W 16 pasm
| Funkcja: | z modułem zagłuszania sieci, zdalne sterowanie wszystkimi zagłuszaczami za pomocą komputera; |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-30 M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokaliza |
| Antena: | 16 wbudowanych anten kierunkowych |
1-40m Regulowany 24/7 Ciągle działający 8 zespołów Telefon komórkowy 2G 3G 4G WIFI GPS Jammer sygnału
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |

