Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ adjustable mobile phone signal jammer ] mecz 141 produkty.
Blokowanie sygnału telefonu komórkowego WIFI dla szkół i armii EST-505C2
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
VHF UHF Lojack Radio mały kieszonkowy zagłuszacz 10 anten CDMA GSM 3G 4G WiFi
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
20 Chancel 3G 4G 5G Przenośny Jammer do telefonów komórkowych Wysoki zysk na zewnątrz
| Całkowita moc wyjściowa: | 210W |
|---|---|
| Nazwa: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 3G 4G 5G |
| Pobór energii: | ≤600W |
Przenośny ręczny pilot zdalnego sterowania Scrambler WiFi GPS
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
|---|---|
| Pasmo pracy (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
| Antena: | 10 anten dookólnych |
High Power WIFI 2G / 3G Jammer do telefonów komórkowych z wentylatorami chłodzącymi, 6 anten
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
Ekran LCD Zasilacz sieciowy 33dBm/2W Blokada odbioru telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | wbudowane anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
12-pasmowe, regulowane, stacjonarne elektroniczne urządzenie zagłuszające 2 waty Jammer
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
12 Antena GPS Signal Jammer Blokada do montażu na ścianie do izolowania sygnału GPS samochodu
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
5m ultradźwiękowy dźwięk nagrywania głosu Jammer Regulacja pokrętła 360 stopni
| Typ ekranujący: | Telefony komórkowe, długopisy i inne urządzenia do pozyskiwania dźwięku |
|---|---|
| Odległość ekranowania pojedynczego hosta w systemie: | 2-5 m (odległość ekranowania różnych urządzeń rejestrujących jest inna) |
| Kąt funkcji pojedynczego hosta systemowego: | Blokowanie pod pełnym kątem 360 stopni w poziomie 180°/pionowo 90° |
12W białe plastikowe urządzenie blokujące telefon komórkowy Odległość zagłuszania 1-30M
| Wejście zasilania: | AC110V-240V |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
| Moc wyjściowa: | 12W |

