Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ adjustable mobile phone signal jammer ] mecz 141 produkty.
12W białe plastikowe urządzenie blokujące telefon komórkowy Odległość zagłuszania 1-30M
| Wejście zasilania: | AC110V-240V |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
| Moc wyjściowa: | 12W |
16 kanałów zdalnie sterowane, kierunkowe, komórkowe, GSM DCS 3G 4G 5G, tłumienie zakłóceń GPS
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Lekkie plastikowe obudowa dla telefonów komórkowych, tłumicz sygnału komórkowego z ekranem LCD
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy 30M Regulowany promień z 8 pasmami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
50W Sygnał telefonu komórkowego 5G Jammer o dużej mocy 12 pasm EST-850LC12
| Całkowita moc wyjściowa: | 450W |
|---|---|
| Dostawca energii: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Pobór energii: | ≤3000 |
GPS Signal Przenośny telefon komórkowy Jammer 8 Antena 2G / 3G / 4G / Wifi z baterią wewnątrz
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-15M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
Przetarg / Bid 2G 3G 6 zespołów Scrambler do telefonów komórkowych
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 6 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 6 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
Czarna zagłuszacz zdalnego sterowania 6W, blokada mocy GSM / CDMA / 3G
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Jammer dużej mocy 2G / 3G / WIFI, wzmacniacz telefonu komórkowego DC5V
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Szkolne urządzenie blokujące sygnał telefonu komórkowego / urządzenie zagłuszające telefon komórkowy 34dBm
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |

