Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ adjustable mobile phone signal jammer ] mecz 141 produkty.
Regulowany zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 60W Przenośna walizka o dużej mocy
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Anteny: | 11 wbudowanych anten dookólnych |
| Promień zagłuszania: | 0-60m regulowany |
8 anten 3G 4G WIFI Jammer sygnału telefonu komórkowego ze złączem USB
| Pojedyncza moc wyjściowa (każde pasmo): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Zasilacz: | Wejście AC160V-240V/wyjście DC 5V 15A |
| Nazwa: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
4G WiFi Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Pilot EST-601J10
| Zasilacz: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Wymiar: | 270(dł)×240(szer)×60(wys) |
| Nazwa: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
Wewnętrzny pilot zdalnego sterowania Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Promień 40m 22 anteny dookólne
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-40m |
|---|---|
| Anteny: | 22 anteny dookólne |
| Przepustowość robocza: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
Regulowany 8-pasmowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego AC160V - 240V 4G WiFi Jammer
| Zakres zagłuszania: | 1-25 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Wymiar: | 420(L) * 190 (szer) * 90 (wys) |
8 anten Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego do użytku na zewnątrz Stacjonarne przeciwwybuchowe
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| Typ anteny: | Dookólna |
| Źródło prądu: | Zasilacz sieciowy (220 V) |
5 Antena 3G Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 6dBm z pilotem do szkoły
| Pobór mocy: | 4W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
| Wymiar: | 245 (dł.) × 160 (szer.) × 50 (wys.) mm |
Regulowany zagłuszacz / bloker zdalnego sterowania telefonu komórkowego do szkoły EST-505F
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z regulacją mocy/wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/WIFI |
| Numer modelu: | EST-505C2 |
Plecak Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 8 Anteny GSM 3G 4G 5G 10W dla farmy
| Rodzaj: | Plecak Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | 10W |
| Promień zagłuszania: | Regulowany 1-80m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |

