Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ adjustable mobile phone signal jammer ] mecz 141 produkty.
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z regulacją mocy z GSM 930-960MHz DCS 1805-1980MHz
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Zamontowany w pojeździe GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Zdalne sterowanie Jammer sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | blokada bomb samochodowych |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +47-50dBm / 50-100W |
| zakres zagłuszania: | Promień: 50-2000 M |
40W średniej mocy 1-50m 8-kanałowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego do więzienia
| Zakres zagłuszania: | 1-50m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
14 antena o dużej mocy regulowana zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego pełne pokrycie wszystkich sygnałów;
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Zespoły: | 14 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
GSM CDMA PHS Izolator sygnału telefonu komórkowego bloker sygnału telefonu komórkowego dla szkół
| Zakres zagłuszania: | 1- 40 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Kolor: | czarny |
Plecak 30 metrów blokujący zakłócacz sygnału telefonu komórkowego z wbudowaną baterią
| zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Telefon komórkowy |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
12 kanałów 30M 2W 5G Ekran LCD Jammer sygnału telefonu komórkowego
| zakres zagłuszania: | Promień 1-30M (silność sygnału musi być ≤-75 dBm w miejscu) |
|---|---|
| Antena: | wbudowane 12 anten kierunkowych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | Pasma OEM 10/12, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS |
20 Anteny Telefon komórkowy Jammer Sygnału 3G 4G WiFi Bluetooth Urządzenie Scrambler Telefonu Komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 0-40m regulowany (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Pojedyncza moc wyjściowa (każde pasmo): | ≤ 33dBm / 2W (regulowane pokrętłem regulacji mocy) |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (wejście: AC100-240V; Wyjście: DC12V 20A) lub zasilacz samochodowy DC12V |
Mobilny pojazd GPS Pozycjonowanie satelitarne sygnału telefonu komórkowego Jammer EST-808KA1
| Zakres zagłuszania: | 2-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości emisji: | 1500-1600 MHz |
| Zakres regulacji mocy: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
1-40m Regulowany zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 30 kanałów kryty 12-miesięczna gwarancja
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 30 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 30 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433/LOJACK/5G1/ |

