Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ handheld cell phone signal jammer ] mecz 39 produkty.
Ręczny przenośny zakłócacz / bloker telefonów komórkowych 3G EST-808HA, 2100 - 2200 MHZ
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 3 anteny |
Pełnofrekwencyjny telefon komórkowy WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W Przenośny zakłócacz sygnału
| zakres zagłuszania: | Promień od 1 do 20 m |
|---|---|
| Antena: | 27 anten wszechstronnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 27 pasm, w tym GSM, DCS, PHS, PCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 4G WiMAX, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,4 |
10m Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 6 anten Wbudowana bateria litowo-jonowa 7,4 V 3600 mAh
| Zakres zagłuszania: | 1-10 m (-75dBm) |
|---|---|
| Antena: | 6 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | Sieć komórkowa 2G/3G/4G i WiFi/Bluetooth |
8 Antena Ręczna metalowa obudowa Blok zagłuszania sygnału GPS 2G / 3G / 4G / Wifi z baterią w środku
| Zasilacz: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Waga: | Około 500g |
| Wymiar: | 140*75*35 |
10 Band 3G 4G WIFI GPS Walkie Talkie Jammer sygnału EST-808H10
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 10 anten dookólnych |
Promień 20 m 8 pasm 7,4 V 3600 mAh Ręczny zagłuszacz 5G
| Rodzaj: | Przenośny kieszonkowy kieszonkowy zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 8 anten dookólnych |
Naprawiono przenośny dron Jammer UAV Defense System EST-505F3C z anteną kierunkową
| Zakres zagłuszania: | Najdalsze 2 km (z anteną kierunkową, dostępny OEM) |
|---|---|
| Waga: | około 6.5 KG |
| Rozmiar: | Host: 380x300x90mm |
Jammer do nagrywania dźwięku do utrzymywania tajemnicy, ręczny tłumik nagrywania
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Urządzenie do nagrywania głosu jako telefon komórkowy, pióro do nagrywania, dźwięk, ukryty mikrofon |
Przenośny bloker komórkowy wbudowany w anteny kierunkowe z akumulatorami
| Częstotliwość pracy: | 1-6000 MHz |
|---|---|
| Blokowanie obiektów: | telefon komórkowy, WIFI, krótkofalówka, pilot itp. |
| zasilacz: | wbudowany akumulator, AC 100-240V, DC 24V |

