Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ handheld cell phone signal jammer ] mecz 39 produkty.
Ręczny samochodowy zagłuszacz sygnału GPS / bloker EST-808KB, częstotliwość 1500 - 1600 MHZ
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Przenośne ręczne urządzenia śledzące Anti All GPS GSM GPRS UMTS Wszystkie zagłuszacze sygnału GPS i Lojack
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-15M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, GPS, Galileo, Glonass, Beidou |
Pojedyncze anteny Samochodowy zagłuszacz sygnału GPS Przenośny ręczny Rozmiar 95x45x18 mm
| Zakres zagłuszania: | 2-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Maksymalna moc promieniowania: | Niższe niż -10dBm |
| Rozmiar: | 95x45x18mm |
Lekki bloker częstotliwości telefonów komórkowych, ręczny zagłuszacz telefonów komórkowych o mocy 500 mw
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów (-75dbm) |
| Pobór mocy: | 500mW |
12 pasm Oprogramowanie IoT Sterowanie telefonem komórkowym Wifi Signal Jammer Wbudowane anteny z ekranem LCD
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | wbudowane anteny dookólne |
| Pasmo pracy (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
Ręczna blokada telefonu komórkowego MINI GSM / 3G EST-808HB z 3 antenami
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 3 anteny |
CDMA Handheld GPS Blocker Recenzje DCS / PHS Wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Przenośny zakłócacz telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość: | 850-970MHz |
| Port wyjściowy: | CDMA |
2G 3G Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 3 Anteny dookólne Rozmiar ręczny
| Zakres zagłuszania: | 0.5-15m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 3 anteny dookólne |
| Pojedyncza moc wyjściowa:: | +30dBm/1W |
28 pasów Ręczny zakłócacz słuchawki komórkowej WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 miesięcy gwarancji
| zakres zagłuszania: | Promień od 1 do 20 m |
|---|---|
| Antena: | 27 anten wszechstronnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 18 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
3-pasmowy przenośny telefon komórkowy Jammer Handheld do WiFi Bluetooth GPS 3G
| Promień zagłuszania: | 1-15m (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 3 szt. anten dookólnych |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +30dBm/1W |

