Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ handheld cell phone signal jammer ] mecz 39 produkty.
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Jammer sygnału 18 kanałów Handheld do użytku bezpieczeństwa
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Typ anteny: | Antena dookólna o zysku 2dBi |
Przenośny ręczny pilot zdalnego sterowania Scrambler WiFi GPS
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
|---|---|
| Pasmo pracy (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
| Antena: | 10 anten dookólnych |
4500mAh WIFI GPS Przenośny telefon komórkowy Jammer 18 anten 2G 3G 4G 5G
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | Anteny dookólne 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 |
8 Anteny 3600mAh 2G 3G WiFi GPS Lojack Zagłuszacz sygnału 1W
| Rodzaj: | Przenośny zakłócacz sygnału GPS |
|---|---|
| Funkcjonować: | współpracuje ze wszystkimi typami urządzeń śledzących, uniemożliwia śledzenie lub lokalizację, aby c |
| Antena: | 8 sztuk anten dookólnych |
8-pasmowy ręczny zakłócacz sygnału GPS zapobiegający śledzeniu 2G 3G WiFi 2500 MHz
| Rodzaj: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Funkcjonować: | współpracuje ze wszystkimi typami urządzeń śledzących, zapobiega śledzeniu lub lokalizacji, aby chro |
| Antena: | 8 sztuk anten dookólnych |
Ręczny przenośny zagłuszacz sygnału GPS / bloker EST-808KE do sali konferencyjnej
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |
1W 10 Antena 4500mAh Walkie Talkie Zagłuszacz sygnału
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 10 anten dookólnych |
Przenośny zagłuszacz / bloker / izolator telefonu komórkowego 4G EST-808HE4 dla wojska
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów (-75dbm) |
| Pobór mocy: | 500mW |
Przenośny zagłuszacz / bloker / izolator telefonów komórkowych 4G EST-808HE4 dla wojska
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów (-75dbm) |
| Pobór mocy: | 500mW |
1600 MHZ Przenośny przenośny telefon komórkowy Jammer 2G 3G 4G WiFi Bluetooth
| Nazwa: | Przenośny zakłócacz telefonu komórkowego |
|---|---|
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | Sieć mobilna 2G/3G/4G i Wi-Fi / Bluetooth |
| Moc robocza: | 110-220 V/12-24 V |

