Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ handheld cell phone signal jammer ] mecz 39 produkty.
8-pasmowy ręczny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 2G / 3G / 4G / Wifi Blocker AC110V-240V
| Rozmiar: | 140×75×35 mm bez anteny |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz sygnału |
GPS LOJACK Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Przenośny ręczny Anti Tracking
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-15M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, GPS, Galileo, Glonass, Beidou |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 2800 mAh Pojedyncza antena Handheld WIFI
| Zakres zagłuszania: | 1-15 M (w zależności od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Wbudowana bateria: | 7.4V 2500mAh/7,4V2800mAh |
| Dostawca energii: | AC110-250V/DC12-36V |
8 anten Telefon komórkowy Jammer sygnału Przenośne pozycjonowanie satelitarne WIFI 3G do samochodu
| Zakres zagłuszania: | 1-15 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Wymiar: | 140×75×35 mm |
| Maksymalna moc promieniowania: | Niższe niż -10dBm |
27 anten 2G 3G 4G LTE 5G WIFI przenośny telefon komórkowy Jammer z GPS VHF UHF blokowanie radia FM
| Nazwa produktu: | Podręczny zakłócacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Eksportuj moc (Po): | ≥27dBm |
| Impedancja wejścia/wyjścia: | Złącze 50Ω/N |
30dBm Ręczny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Regulowany 10 pasm 3G WIFI GSM Bloker sygnału CDMA
| Rozmiar: | 170×100×50 mm bez anteny (przy wysokości anteny 255mm) |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz sygnału |
Ręczny bloker sygnału telefonu komórkowego 3G / 2G EST-808HC z 3 antenami
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 25dBm |
| Antena: | 3 anteny |
Zdalne sterowanie Przenośny ręczny telefon komórkowy Jammer sygnału 5 pasm
| zakres zagłuszania: | 1-20m (@-75dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 2 szt. Anteny dookólne |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +30dBm /1W |
14 anten Przenośny bezprzewodowy zagłuszacz sygnału GPS Pełne pasma 12000 mAh
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 14 sztuk anten dookólnych |
Strój papierosowy Ręczny zagłuszacz telefonu komórkowego 3 anteny Przenośny zasięg 5 metrów
| Zakres zagłuszania: | 1-5 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 3 szt. anten dookólnych |
| Kolor: | zielono czerwony |

