Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ blue tooth jammer ] mecz 58 produkty.
40W średniej mocy 1-50m 8-kanałowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego do więzienia
| Zakres zagłuszania: | 1-50m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
8 anten Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego do użytku na zewnątrz Stacjonarne przeciwwybuchowe
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| Typ anteny: | Dookólna |
| Źródło prądu: | Zasilacz sieciowy (220 V) |
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断246 window.onload = function () { document.getElementById("mainFrame").src= "http://114.115.192.246:9080/error.html"; }
| zakres zagłuszania: | 1-40m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Telefon komórkowy |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego średniej mocy, kieszonkowy zagłuszacz telefonu komórkowego
| Odległość zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Przepustowość zakłócacza (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
| Temperatura: | -10 do +55 ℃ |
Plecak 30 metrów blokujący zakłócacz sygnału telefonu komórkowego z wbudowaną baterią
| zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Telefon komórkowy |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
Przenośny zagłuszacz telefonu komórkowego, wbudowany bezprzewodowy zagłuszacz sygnału 1-15M
| Zakres zagłuszania: | 1-15M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Zagłuszacz sygnału mobilnego wysokiej częstotliwości AC160V-240V Blokowanie 1-30M
| odległość blokowania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,LET. |
Urządzenie do blokowania sygnału telefonu komórkowego 1-30M Jammer sygnału telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, WIFI |
Wireles Srebrny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego ze stali nierdzewnej 40m do szkolnej sali egzaminacyjnej
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
EST-808HF Wifi Blokowanie sygnału wideo telefonu komórkowego 2500 MHz do sali egzaminacyjnej
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |

