Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ blue tooth jammer ] mecz 58 produkty.
Przenośny zagłuszacz sygnału GPS, bloker sygnału telefonu komórkowego WIFI 3G / GSM
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Kolor: | czarny |
808HI Przenośny 6-pasmowy telefon komórkowy Wifi + Jammer GPS z 10m zasięgiem zagłuszania
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Kolor: | czarny |
4G 35dBm DCS Mobile Signal Blocker, kierunkowa i niestandardowa zagłuszacz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o pełnej częstotliwości EST-808E dla szkół, 5 anten
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 6W Wifi + 2G + 3G z 5 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
Zagłuszacz / bloker sygnału GPS / WIFI / 3G telefonu komórkowego z 6 antenami
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
|---|---|
| Pobór mocy: | 12W |
| Waga: | 2kg |
8-pasmowy wielofunkcyjny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, blokowanie telefonu komórkowego WIFI / 4G / 3G
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
Wewnętrzny bloker sygnału telefonu komórkowego EST-808J6, antena 6 pasm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Model: | EST-808J6 |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
8W Anteny Telefon komórkowy Blokada sygnału Jammer WIFI 4G do szkoły
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Model: | EST-808J8 |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
bezprzewodowy telefon komórkowy Wifi Signal Jammer GSM CDMA 3G 4G
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
|---|---|
| Wymiar: | 345 (dł.) × 160 (szer.) × 52 (wys.) mm |
| Półśrednica przechwytywania: | 1-25 m (-85dBm) |

