Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ blue tooth jammer ] mecz 58 produkty.
Kierunkowy zagłuszacz zdalnego sterowania 4G / WIFI, zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-502C8 12W 8 anten dookólnych
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
40W Regulowany telefon komórkowy Wifi Jammer WIFI 4G LTE CDMA Bloker sygnału EST-505F8
| Rozmiar: | 380 (dł.) × 300 (szer.) × 90 (wys.) mm |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Funkcjonować: | Zagłuszacz blokujący sygnał |
4G + WIFI Kierunkowy 8-pasmowy pilot Jammer EST-505K3 na zamówienie
| Model: | EST-505K3 |
|---|---|
| Marka: | EST |
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
EST-808I Telefon komórkowy WIFI Zagłuszacz / bloker sygnału GPS z 6 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 33dBm |
2400 MHz WIFI + 3G / 2G Przenośny Jammer do telefonów komórkowych EST-808HF na zamówienie
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 4 Anteny |
6 anten Przenośny zagłuszacz sygnału GPS ET-808HI na zamówienie, 1500 - 1600 MHz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Numer modelu: | EST-808HI |
12W 6-pasmowy WIFI 3G GPS Jammer / Bloker EST-808I dla niestandardowych, 33dBm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Średnia moc wyjściowa: | 33dBm |
35dBm 4G WIFI High Power Jammer / Blocker EST-808N3 dla wojska, czarny
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
Przenośny zagłuszacz / bloker telefonu komórkowego o dużej mocy Wifi (CDMA GSM DCS PCS 3G)
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-10 metrów |

