Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 5w portable signal jammer ] mecz 23 produkty.
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 2800 mAh Pojedyncza antena Handheld WIFI
| Zakres zagłuszania: | 1-15 M (w zależności od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Wbudowana bateria: | 7.4V 2500mAh/7,4V2800mAh |
| Dostawca energii: | AC110-250V/DC12-36V |
10-pasmowy kierunkowy telefon komórkowy 2G 3G 4G i WiFi i walkie-talkie zagłuszacz sygnału
| Zakres zagłuszania: | 1-60 m (w kierunku anteny panelowej) |
|---|---|
| Antena: | Kierunkowa antena panelowa |
| Pasmo pracy (MHz): | OEM 10 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/ |
Moduł GNSS 1.5G GPS 2.4G 5.8G Anti UAV Drone Jammer
| Częstotliwość: | 1.5G: 1500-1600MHz; 1,5G: 1500-1600 MHz; 2.4G: 2400-2500MHz; 2.4G: 2400-2500 |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 2 W/5 W/10 W/20 W/30 W/50 W/100 W, zaakceptuj OEM |
| Osiągać: | 37/40/43/45 dBm |
Wodoodporny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Blaster Shelter do stacji benzynowej EST-808G
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy |
|---|---|
| Czas pracy: | 24 godziny ciągłego |
| Pobór mocy: | 5W |
Przenośny zagłuszacz / wyłącznik / izolator sygnału telefonu komórkowego 2G 3G EST-808HB
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA.GSM,DCS/PHS,3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 30dbm
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
GPS + WIFI + 3G Przenośny zagłuszacz / bloker telefonu komórkowego EST-808HI do szkoły
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 6 Antena |
Biblioteka 808HI Przenośny Jammer do telefonów komórkowych GPS WIFI 3G Blocker 30dBm
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 6 Antena |
WIFI 3G Wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego 30dBm, bloker sygnału mobilnego 6 Antena
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 30dBm |
| Antena: | 6 Antena |
10m Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 6 anten Wbudowana bateria litowo-jonowa 7,4 V 3600 mAh
| Zakres zagłuszania: | 1-10 m (-75dBm) |
|---|---|
| Antena: | 6 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | Sieć komórkowa 2G/3G/4G i WiFi/Bluetooth |

