Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 5w portable signal jammer ] mecz 23 produkty.
10 kanałów 5W 37dBm 5G Signal Jammer z ustawieniem timera
| Zakres zagłuszania: | 1-60 m (w kierunku anteny panelowej) |
|---|---|
| Antena: | Kierunkowa antena panelowa |
| Pasmo pracy (MHz): | OEM 10 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/ |
5W 11 Antena GPS WiFi 5G Signal Jammer Przenośna walizka
| zakres zagłuszania: | Promień 1-60 m |
|---|---|
| Antena: | 11 szt. wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 11 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF, 315 433 868 itp. |
Niestandardowy 11-Pasowy 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Przenośny 60W Wysokiej mocy
| Rodzaj: | Przenośny zakłócacz sygnału dużej mocy |
|---|---|
| Promień zakleszczenia: | Regulacja w zakresie 0-60 m (@-75 dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
| Antena: | 11 sztuk anten dookólnych |
Przenośny zagłuszacz sygnału GPS, bloker sygnału telefonu komórkowego WIFI 3G / GSM
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Kolor: | czarny |
Zagłuszacz sygnału GPS GSM / Blue Tooth 30dBm, czarny 850mhz CDMA
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Częstotliwość: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
Moduł zagłuszania sygnału analogowego RF Moduł zagłuszania dronów Wzmacniacz mocy WiFi / GNSS / moduł zagłuszania GPS
| Materiał: | Aluminiowa obudowa |
|---|---|
| Aplikacja: | Drone Jammer (urządzenie/system antydronowy), do opracowania rozwiązania licznika UAV / UAS, surowie |
| Funkcjonować: | wydajnie generować i wzmacniać sygnały zagłuszające drony (fale elektromagnetyczne o dużej mocy), pr |
Zagłuszacz sygnału GPS telefonu komórkowego do samochodu 4 Zasięg zagłuszania anteny 1-20 m
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G |
| Zakres zagłuszania: | 1-20 metrów |
Przenośny 80m blokujący 5W 11 kanałów 5G Signal Jammer
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-80m |
|---|---|
| Antena: | 11 sztuk wbudowanych anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 11 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
Przenośny telefon komórkowy z walizką GPS WiFi Signal Jammer 11 pasm z wbudowaną baterią
| zakres zagłuszania: | Promień 1-40m |
|---|---|
| Antena: | 11 szt. wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF, 315 433 868 itp. |
Przenośny wzmacniacz sygnału telefonu komórkowego 3G / LOJACK Jammer do szkoły
| Nazwa produktu: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych |
|---|---|
| Port wyjściowy: | DCS/PHS |
| Czas pracy baterii wejściowej: | 120minut |

