Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 16w wifi signal jammer ] mecz 29 produkty.
Zagłuszacz zdalnego sterowania Wimax 3G, zagłuszacz sygnału WiFi z anteną kierunkową
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Wejście zasilania: | AC110V-240V |
| Moc wyjściowa: | 16W |
Ładowanie samochodu 8 anten 5G Zagłuszacz sygnału GPS 16W
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych o wysokim zysku |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |
Wewnętrzne zagłuszacze sygnału telefonu komórkowego 8 pasm Regulowany pilot 12W EST-502C8
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
Regulowany 8-pasmowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego AC160V - 240V 4G WiFi Jammer
| Zakres zagłuszania: | 1-25 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Wymiar: | 420(L) * 190 (szer) * 90 (wys) |
Kryty stacjonarny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 8 kanałów dla DCS 3G WiFi
| Zakres zagłuszania: | 1-30M (nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIF |
| Wejście zasilania: | AC160V-240V |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-502C8 12W 8 anten dookólnych
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断246 window.onload = function () { document.getElementById("mainFrame").src= "http://114.115.192.246:9080/error.html"; }
| zakres zagłuszania: | 1-40m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | Telefon komórkowy |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
4G + WIFI Kierunkowy 8-pasmowy pilot Jammer EST-505K3 na zamówienie
| Model: | EST-505K3 |
|---|---|
| Marka: | EST |
| Zakres zagłuszania: | 1-20m |
Jammer sygnału telefonu komórkowego ze stopu aluminium GPS Jammer telefonu komórkowego 16W
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| zakres zagłuszania: | 1-30m |
4G 35dBm DCS Mobile Signal Blocker, kierunkowa i niestandardowa zagłuszacz
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |

