Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 16w wifi signal jammer ] mecz 29 produkty.
Kierunkowy zagłuszacz zdalnego sterowania 4G / WIFI, zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
Zagłuszacz sygnału mobilnego wysokiej częstotliwości AC160V-240V Blokowanie 1-30M
| odległość blokowania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,LET. |
Wireles Srebrny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego ze stali nierdzewnej 40m do szkolnej sali egzaminacyjnej
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
9-pasmowy 16W telefon komórkowy zagłuszacz / bloker 34dBm, 8 anten
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o dużej mocy 30M Regulowany promień z 8 pasmami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz dużej mocy |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
| Zasilacz: | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) |
VHF 16W Bloker sygnału telefonu komórkowego Półśrednica do przechwytywania 1m - 30m
| Model: | EST-808N2 |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
Czarny bloker sygnału telefonu komórkowego 35dBm 4G Telefon komórkowy / GPS / WIFI
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
8 kanałów pełnych częstotliwości blokowanie sygnału telefonu komórkowego z dobrym chłodzeniem
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
| Średnia moc wyjściowa: | 35dBm |
Biały telefon komórkowy ze stali nierdzewnej Scrambler sygnału zakłócającego odległość 1-30 m materiału
| Zakres zagłuszania: | 1-30m |
|---|---|
| Zagłuszanie: | telefon komórkowy |
| Pasmo pracy (MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI |

