Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 16w wifi signal jammer ] mecz 29 produkty.
34dBm Jammer zdalnego sterowania 2G / 3G / 4G 30M Blokowanie sygnału mobilnego
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz zdalnego sterowania |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
8 anten VHF/UHF + 3G signla jammer/blocker telefonu komórkowego;
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
Wielofunkcyjny Jammer do telefonów komórkowych 3G 4G EST-808N3, GPS WiFi Lojack Jammer
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
8-pasmowy wielofunkcyjny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, blokowanie telefonu komórkowego WIFI / 4G / 3G
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Zakres zagłuszania: | 1-30m (-75dbm) |
33dBm Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego / Zdalne sterowanie komputerem szyfrującym
| Model: | EST-606C |
|---|---|
| Częstotliwość: | 850-894 MHz |
| Średnia moc wyjściowa: | 33dBm |
8 Antena UHF / VHF Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, blokowanie sygnału telefonu komórkowego WIFI / 3G
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 25m |
Kryty 808M UHF / VHF GPS Zagłuszacz sygnału 8-pasmowy o dużej mocy
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
Black Cell Phone Jammer 2G 3G 4G, blokowanie sygnału WIFI
| Model: | EST-606C |
|---|---|
| Częstotliwość: | 1805-1880 MHz |
| Częstotliwość: | 1805-1880 MHz |
8 pasm 2G 3G 4G dookólny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
| Zakres zagłuszania: | 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
1-40m Regulowany 24/7 Ciągle działający 8 zespołów Telefon komórkowy 2G 3G 4G WIFI GPS Jammer sygnału
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |

