Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ high gain omni directional antennas ] mecz 28 produkty.
1200 metrów zakłócania 6 pasów przenośny system blokowania dronów
| Częstotliwość pracy: | dron pracujący w 1.2G 1.5G 2.4G 5.2G 5.8G 433 868 915 itd. |
|---|---|
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | 10-100 W |
| Promień ekranujący: | 20-1200 m, zależy od lokalnej siły sygnału |
Wysoko efektywny system ochrony GPS WIFI RC Drone UAV Jamming System
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
10 pasów Blokator sygnałów telefonów komórkowych wysokiej mocy do stacji benzynowych i pól naftowych
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | 5-15 W |
|---|---|
| Promień ekranujący: | 10-100m |
| zasilacz: | AC 100-240V |
Wysokiej wydajności 5000m wykrywanie odległości Technologia radiowa UAV system skanowania i zakłócania
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
2000M Długodystansowy Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Signals Backpack Jammer
| Opis: | 6-10 kanałów Manpack Jammer |
|---|---|
| Wymiary: | 488 (L) × 369 (W) × 189 (h) mm nie zawiera anteny |
| Typ anteny: | Anteny wiosenne i anteny panelowe o wysokim zysku |
GPS LOJACK Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Przenośny ręczny Anti Tracking
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-15M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, GPS, Galileo, Glonass, Beidou |
UAV-J2020 serii 160MHz 230W System wykrywania widma
| Rodzaj: | System przeciwdziałania UAV / UAS (system wykrywania dronów i przeciwdziałania) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości wykrywania: | 10MHz~6GHz (detekcja pełnego pasma) |
| Przepustowość wykrywania w czasie rzeczywistym: | 160MHz |
12 pasm 3G 4G 5G Telefon komórkowy Jammer Przenośna walizka do użytku w pomieszczeniach na zewnątrz
| Całkowita moc wyjściowa: | 800 W |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/150A |
| Pobór energii: | ≤3000 W |

