Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ high gain omni directional antennas ] mecz 28 produkty.
Wysokiej precyzji LPA Log Periodic Antenna zewnętrzna Antenna wzmacniająca sygnał
| Nazwa produktu: | Wewnętrzna antena zewnętrzna |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 1-6000 MHz |
| Złącze: | N-Kobieta |
Ładowanie samochodu 8 anten 5G Zagłuszacz sygnału GPS 16W
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych o wysokim zysku |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |
Antena 510 mm 960 MHz 190 W Plecak Jammer do telefonów komórkowych 2G 3G 4G
| Kolor: | Zieleń wojskowa |
|---|---|
| Antena: | 6 szt. dookólnych anten FRP o wysokim zysku |
| Funkcjonować: | skutecznie blokować ogólnoświatową sieć komórkową 2G / 3G / 4G i WiFi / Bluetooth |
Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania Jammer Alpha Urządzenie o wysokim wzmocnieniu
| Antena: | 4 szt. Zewnętrzne anteny dookólne D20 * L510mm 5-7dB o wysokim zysku |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza: | 86 ~ 106 kPa |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +40dBm / 10W±200mA |
2G 3G 4G Sygnał WiFi Jammer telefonu komórkowego o dużej mocy 960 MHz 8 pasm
| Nazwa: | Jammer o dużej mocy |
|---|---|
| Antena: | 8 sztuk wielokierunkowych anten FRP o dużym zysku |
| Funkcjonować: | skutecznie blokuj ogólnoświatową sieć mobilną 2G / 3G / 4G i WiFi / Bluetooth |
40M 2W 22 Antena 5G Zagłuszacz sygnału z ładowaniem samochodowym
| Zakres zagłuszania: | 1-40M |
|---|---|
| Antena: | 22 anteny dookólne o wysokim zysku |
| Pasmo pracy (MHz): | 22 pasma, w tym GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
14 anten Przenośny bezprzewodowy zagłuszacz sygnału GPS Pełne pasma 12000 mAh
| Rodzaj: | Przenośny ręczny zagłuszacz sygnału |
|---|---|
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-20m (siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Antena: | 14 sztuk anten dookólnych |
20 Chancel 3G 4G 5G Przenośny Jammer do telefonów komórkowych Wysoki zysk na zewnątrz
| Całkowita moc wyjściowa: | 210W |
|---|---|
| Nazwa: | Przenośny Jammer do telefonów komórkowych 3G 4G 5G |
| Pobór energii: | ≤600W |
Przenośny bloker komórkowy wbudowany w anteny kierunkowe z akumulatorami
| Częstotliwość pracy: | 1-6000 MHz |
|---|---|
| Blokowanie obiektów: | telefon komórkowy, WIFI, krótkofalówka, pilot itp. |
| zasilacz: | wbudowany akumulator, AC 100-240V, DC 24V |
Jammer zdalnego sterowania o dużej mocy 40 W 200 m blokujący sygnał bezprzewodowy 4 anten
| Antena: | 4 szt. Zewnętrzne anteny dookólne D20 * L510mm 5-7dB o wysokim zysku |
|---|---|
| Moc robocza: | Akumulator litowo-jonowy DC 24 V 20 A x 2 szt |
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +40dBm / 10W±200mA |

