Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ explosion proof wifi signal jammer rohs ] mecz 17 produkty.
Skinner Shield WIFI Signal Jammer stacjonarny dla promienia 15 metrów
| Dostawca energii: | Wejście AC160V-240V Wyjście DC 5V |
|---|---|
| Rozmiar: | 162(dł)×110(szer)×30(wys) |
| Waga: | Około 700g |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego o wysokiej mocy przeciwwybuchowej WIFI 2G / 3G / 4G / 5G
| Zakres zagłuszania: | 1-200 ㎡ (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 12 anten dookólnych |
| Rozmiar: | 280*240*60mm |
Przenośny telefon komórkowy z walizką GPS WiFi Signal Jammer 11 pasm z wbudowaną baterią
| zakres zagłuszania: | Promień 1-40m |
|---|---|
| Antena: | 11 szt. wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF, 315 433 868 itp. |
12 pasm 3G 4G 5G Telefon komórkowy Jammer Przenośna walizka do użytku w pomieszczeniach na zewnątrz
| Całkowita moc wyjściowa: | 800 W |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/150A |
| Pobór energii: | ≤3000 W |
Niestandardowy 11-Pasowy 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Przenośny 60W Wysokiej mocy
| Rodzaj: | Przenośny zakłócacz sygnału dużej mocy |
|---|---|
| Promień zakleszczenia: | Regulacja w zakresie 0-60 m (@-75 dBm, nadal zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
| Antena: | 11 sztuk anten dookólnych |
3G 4G 5G Telefon komórkowy Blokowanie Wi-Fi 18 pasm Zagłuszacz sygnału zdalnego sterowania
| Dostawca energii: | Wejście AC100V-240V (wyjście DC12V 20A) lub zasilacz samochodowy DC12V |
|---|---|
| Anteny: | 18 anten dookólnych |
| Rozmiar: | 390*235*58mm (bez anten) |
8 anten Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego do użytku na zewnątrz Stacjonarne przeciwwybuchowe
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| Typ anteny: | Dookólna |
| Źródło prądu: | Zasilacz sieciowy (220 V) |
Radiusz 1-40m 2W 10 kanałów 5G Signal Jammer Przenośna walizka
| zakres zagłuszania: | Promień 1-40m |
|---|---|
| Antena: | 10 sztuk wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
5W 11 Antena GPS WiFi 5G Signal Jammer Przenośna walizka
| zakres zagłuszania: | Promień 1-60 m |
|---|---|
| Antena: | 11 szt. wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 11 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF, 315 433 868 itp. |
Przenośny 80m blokujący 5W 11 kanałów 5G Signal Jammer
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-80m |
|---|---|
| Antena: | 11 sztuk wbudowanych anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 11 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |

