Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ explosion proof wifi signal jammer rohs ] mecz 17 produkty.
Stacjonarny zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Wbudowane anteny do WIFI 4G 5G
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥34,5dBm |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-5VDC/15A |
| Pobór energii: | ≤70W |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Stacjonarne wbudowane anteny do sieci WIFI 5G
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-27VDC/8A |
| Pobór energii: | ≤150W |
450 W telefon komórkowy Signal Jammer Typ walizki dla pasm 3G 4G 5G 12
| Całkowita moc wyjściowa: | 450W |
|---|---|
| Dostawca energii: | AC 220V//14A |
| Pobór energii: | ≤3000 |
10 pasów Blokator sygnałów telefonów komórkowych wysokiej mocy do stacji benzynowych i pól naftowych
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | 5-15 W |
|---|---|
| Promień ekranujący: | 10-100m |
| zasilacz: | AC 100-240V |
100-240V AC Adapter Przenośny Jammer do telefonu komórkowego 2G 3G 4G 5G WiFi GPS Alarm niskiego poziomu baterii
| zakres zagłuszania: | Promień 1-25m |
|---|---|
| Antena: | 10 sztuk wbudowanych anten dookólnych |
| Szerokość pasma roboczego (MHz): | 10 pasm, w tym GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433 itp. |
1500m 3 pasma Wysokiej mocy antydronowy jammer bezzałogowy z antenami wszechstronnymi
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni robocze po otrzymaniu pełnej płatności! |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką, Western Union, T/T |
Przenośny bloker komórkowy wbudowany w anteny kierunkowe z akumulatorami
| Częstotliwość pracy: | 1-6000 MHz |
|---|---|
| Blokowanie obiektów: | telefon komórkowy, WIFI, krótkofalówka, pilot itp. |
| zasilacz: | wbudowany akumulator, AC 100-240V, DC 24V |

