Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 25 meters 8 antenna jammer ] mecz 28 produkty.
UHF VHF 3G Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 25 metrów 8 Zagłuszacz anteny
| Zakres zagłuszania: | 1-25 metrów (wciąż zależy od siły sygnału w danym obszarze) |
|---|---|
| Antena: | 8 anten dookólnych |
| Kolor: | biały |
8 anten 3G 4G WIFI Jammer sygnału telefonu komórkowego ze złączem USB
| Pojedyncza moc wyjściowa (każde pasmo): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Zasilacz: | Wejście AC160V-240V/wyjście DC 5V 15A |
| Nazwa: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Stacjonarny 8 anten 3G WIFI
| Pojedyncza moc wyjściowa (każde pasmo): | 2W +/-200mA |
|---|---|
| Zasilacz: | Wejście AC160V-240V/wyjście DC 5V 15A |
| Wymiar: | 360*180*60 MM |
8 anten Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego do użytku na zewnątrz Stacjonarne przeciwwybuchowe
| Pojedyncza moc wyjściowa: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| Typ anteny: | Dookólna |
| Źródło prądu: | Zasilacz sieciowy (220 V) |
3G GPS Bluetooth pełnozakresowy bezprzewodowy zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego z 8 antenami
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Zakres zagłuszania: | 1-30 metrów |
8 Antena WIFI Zagłuszacz sygnału GPS EST-808M Z VHF / UHF do szkoły
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Model nr: | EST-808M |
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
Zagłuszacz sygnału GPS VHF / UHF 2G 3G Wifi 34dBm z 8 antenami
| Numer modelu: | EST-808M1 |
|---|---|
| Częstotliwość zagłuszania: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| zakres zagłuszania: | 1-30 metrów |
9-pasmowy 16W telefon komórkowy zagłuszacz / bloker 34dBm, 8 anten
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz pilota |
|---|---|
| Port wyjściowy: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Średnia moc wyjściowa: | 34dBm |
8 Antena UHF / VHF Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego, blokowanie sygnału telefonu komórkowego WIFI / 3G
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Częstotliwość blokowania: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Zakres zagłuszania: | 25m |
Kryty 34dBm 8 Anteny Przerywacz sygnału telefonu komórkowego do szkoły
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zagłuszacz sygnału GPS |
| Model nr: | EST-808M2 |

