Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 25 meters 8 antenna jammer ] mecz 28 produkty.
EST-707B Przenośny zagłuszacz dronów, walizka z systemem Anti Drone GPS L1 / 2.4G / 5.8G 3 zespoły
| Odległość interferencji: | ≤1800 m |
|---|---|
| Waga: | 6.25 KG |
| Rozmiar: | 360*270*170mm |
4G WiFi Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Pilot EST-601J10
| Zasilacz: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Wymiar: | 270(dł)×240(szer)×60(wys) |
| Nazwa: | Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego |
Oprogramowanie do zagłuszania sygnału telefonu komórkowego 4G WiFi
| Zasilacz: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Wymiar: | 270(dł)×240(szer)×60(wys) |
| Waga: | około 2 kg |
27 anten 2G 3G 4G LTE 5G WIFI przenośny telefon komórkowy Jammer z GPS VHF UHF blokowanie radia FM
| Nazwa produktu: | Podręczny zakłócacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Eksportuj moc (Po): | ≥27dBm |
| Impedancja wejścia/wyjścia: | Złącze 50Ω/N |
Antena zagłuszająca o dużej mocy 4 W Z zasilaczem AC, scramblerem telefonu komórkowego
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
UAV Anti Drone Box Zagłuszacz sygnału GPS, wysoki zasięg ekranowania przy 1800 metrach
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Waga produktu: | 6.25 KG |
| Cel zakłócający: | UAV lecący poniżej 1800m |
Blokowanie sygnału telefonu komórkowego WIFI dla szkół i armii EST-505C2
| Szczegóły pakowania: | Neutralne opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1-3 dni roboczych |
| Zasady płatności: | 100% przed wysyłką |
Counter Drone Equipment Przenośny UAV Interceptor Anti Civil Drone Device EST-710B
| Odległość interferencji: | ≤1200 m |
|---|---|
| Waga: | 7.25 KG |
| Rozmiar: | 360*270*170mm |

