Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ small portable drone jammer ] mecz 4 produkty.
Mały przenośny dron 4-kanałowy zagłuszacz UAV z zasięgiem zagłuszania 50-500 metrów Technologia do łagodzenia zagrożeń ze strony UAV
| Wymiar: | 128x52x291mm nie obejmuje anten |
|---|---|
| Waga: | 2,5 kg |
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | 5-10 W |
Mały przenośny system antydronowy w kolorze granatowo-zielonym, 6/8 pasm, w stylu pistoletu, z wbudowaną baterią do przechwytywania dronów
| Maksymalne zużycie energii: | 200 W (w zależności od ostatecznego kształtu) |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa: | 60 W (w zależności od ostatecznego kształtu) |
| Aplikacja: | Drony FPV i inne rodzaje urządzeń/systemu antydronowego |
Przenośny dron pistoletowy UAV Jammer 900MHz 1,5G 2,4G 5,8G 1000m Blokowanie
| Rodzaj: | przenośna blokada dronów typu pistoletowego UAV |
|---|---|
| Antena: | Wbudowane anteny kierunkowe o wysokim zysku ((Zysk: 10dBi) |
| Blokada sygnału: | 900 MHz 1575 MHz 2400 MHz 5800 MHz |
1200 metrów zakłócania 6 pasów przenośny system blokowania dronów
| Częstotliwość pracy: | dron pracujący w 1.2G 1.5G 2.4G 5.2G 5.8G 433 868 915 itd. |
|---|---|
| Moc wyjściowa pojedynczego kanału: | 10-100 W |
| Promień ekranujący: | 20-1200 m, zależy od lokalnej siły sygnału |
1

