Wszystkie produkty
-
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego
-
Przenośny Jammer do telefonów komórkowych
-
Zagłuszacz UAV dronów
-
Zagłuszacz dużej mocy
-
Zagłuszacz sygnału GPS
-
Zagłuszacz pilota
-
Zagłuszacz nagrywania dźwięku
-
Zagłuszacz 5G
-
Analiza wykrywania sygnału
-
Sieć łączności bezprzewodowej
-
Moduł wzmacniacza mocy
-
Akcesoria do komunikacji
-
Lance-Kanadaszybka wysyłka i brak problemów -
Lucila-BrazyliaSprzęt dobrej jakości, bardzo odpowiedzialny sprzedawca i szybka dostawa. Polecam całej społeczności Alibaba / AliExpress. Na pewno kupię więcej jednostek. -
Hamadivo-FrancjaBestseller, dobra transakcja i szybki czas dostawy!
słowa kluczowe [ 150w cell phone signal jammer ] mecz 12 produkty.
3G 4G 5G Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Kierunkowe stacjonarne Wbudowane anteny dookólne
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/8A |
| Pobór energii: | ≤150 W |
4G 5G WiFi Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego 12 Regulowana kontrola zarządzania oprogramowaniem anteny
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | 12 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
Jammer sygnału telefonu komórkowego 4G 5G WIFI 22 pasma 150W o dużej mocy
| zakres zagłuszania: | 1-200㎡ (nadal zależy od siły sygnału na danym obszarze) |
|---|---|
| Anteny: | 22 anteny dookólne |
| Rozmiar: | 380* 220* 85mm |
8 pasm Promień 35m Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego EST-504K8 130W High Power DC12V 20A
| Zakres zagłuszania: | Promień 10-35 M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokaliz |
|---|---|
| Antena: | 8 wbudowanych anten kierunkowych |
| Pasmo pracy (MHz): | 8 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
Zagłuszacz sygnału telefonu komórkowego Stacjonarne wbudowane anteny do sieci WIFI 5G
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC-27VDC/8A |
| Pobór energii: | ≤150W |
AC 220V 12 anten 2W 35m Blokowanie zagłuszania sygnału 5G
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-35M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | 12 wbudowanych anten kierunkowych |
| Pasmo pracy (MHz): | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
Opcjonalne oprogramowanie do inteligentnego zarządzania IoT EST-804F12 12 pasm telefon komórkowy 2G 3G 4G 5G WIFI Jammer sygnału
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | 12 anten dookólnych |
| Pasmo pracy (MHz): | 12 pasm, w tym GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
6 Antena 600W High Power Cell Phone Jammer GSM / 3G / WIFI / 4G LTE Blokowanie sygnału
| Materiał: | Metal + elektronika |
|---|---|
| Promień ekranu: | 50-500 metrów |
| sygnał ekranujący: | sygnał telefonu komórkowego, WIFI, GPS, UHF, VHF lub zindywidualizowany |
12 zespołów 5g Jammer do telefonów komórkowych Wifi Signal Jammers EST-504K10
| Maksymalna moc wyjściowa: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Dostawca energii: | 220VAC --27VDC/8A |
| Pobór energii: | ≤150 W |
2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Sygnał Jammer Pilot 25m
| Zakres zagłuszania: | Promień 1-25M (można dostosować zgodnie z wymaganiami, siła sygnału musi wynosić ≤-75dBm w lokalizac |
|---|---|
| Antena: | 12 wbudowanych anten kierunkowych |
| Pasmo pracy (MHz): | 12 pasm, w tym GSM / CDMA / DCS / PHS / 3G / TD-SCDMA / WCDMA / 4G / 4G LTE / 5G / 2.4G WIFI / 5.8G |

